Aktualności

ENERGOREMONT Sp. z o.o. w rankingu "Diamenty Forbesa"

29 stycznia 2009 roku ukazał się kolejny numer miesięcznika biznesowego "Forbes" (02/2009), a wraz z nim trzeci już z kolei ranking "Diamenty Forbesa". Zestawienie zostało opracowane przy współpracy specjalistów z firmy Dun&Bradstreet oraz miesięcznika Forbes i obejmowało przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana została na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Ponadto metoda umożliwia mierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Ranking "Diamenty Forbesa" został opublikowany w ujęciu ogólnopolskim, jak również w podziale na 16 województw, a przedsiębiorstwa zostały podzielone na 3 grupy ze względu na wyniki ze sprzedaży osiągnięte w 2007 roku.

Firma ENERGOREMONT Sp. z o.o. debiutowała w tym prestiżowym rankingu i zajęła wysoką 5 lokatę wśród 65 firm sklasyfikowanych z województwa lubelskiego (które w 2007 r. uzyskały dochody ze sprzedaży pomiędzy 5 a 50 mln zł).
Na ogólnopolskiej liście Laureatów firma ENERGOREMONT Sp. z o.o. zajęła odpowiednio w grupie 121 pozycję wśród 2065 sklasyfikowanych podmiotów gospodarczych.