Rankingi i wyróżnienia

Wyróżnienie "Przejrzysta Firma"

Firma ENERGOREMONT Sp. z o.o. została w lutym 2009 roku wyróżniona Ceryfikatem "Przejrzysta Firma" nadawanym przez Dun and Bradstreet Poland.

Wyróżnienie to świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych. Certyfikat jest świadectwem naszej wiarygodności i uczciwości finansowej.

Ranking "Diamenty Forbesa"

Firma ENERGOREMONT Sp. z o.o. debiutując w rankingu "Diamenty Forbesa" znalazła się na wysokim 5 miejscu wśród 65 sklasyfikowanych firm Lubelszczyzny (które w 2007 r. uzyskały dochody ze sprzedaży pomiędzy 5 a 50 mln zł) oraz zajmując odpowiednio w grupie 121 pozycję na liście ogólnopolskiej wśród 2065 sklasyfikowanych podmiotów gospodarczych ("Forbes" 02/2009).

Zestawienie zostało opracowane przy współpracy specjalistów z firmy Dun&Bradstreet oraz miesięcznika Forbes i obejmowało przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana została na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Ponadto metoda umożliwia mierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Ranking "Złota Setka"

Firma ENERGOREMONT Sp. z o.o. w 2008r. zajęła 100 miejsce w rankingu głównym oraz zajmując odpowiednio miejsca w podrankingach:

  • V miejsce w kategorii "Rentowność Firm"
  • IX miejsce w kategorii "Dynamika Przychodów"
  • VIII miejsce w kategorii "Energetyka"

"Złota setka" to ranking najlepszych lubelskich przedsiębiorstw, które znane są nie tylko w regionie, ale też w całej Polsce. Ranking powstaje z inicjatywy "Dziennika Wschodniego" a tworzony jest na podstawie osiągniętych wyników finansowych za poprzedni rok.

W rankingu ENERGOREMONT Sp. z o.o. zadebiutował w 2007r. zajmując 117 lokatę w tzw. Poczekalni 50 firm oraz zajmując odpowiednio:

  • I miejsce w kategorii "Opłacalość inwestycji"
  • IX miejsce w kategorii "Dynamika Przychodów"
  • XI w kategorii "Rentowność Firm"

Wyróżnienie "Złote Karpie" 2007

Laureatem X Edycji "Złotych Karpi" został Kazimierz Ruszniak – Prezes Zarządu ENERGOREMONT Sp. z o.o.

Już od roku 1998 to honorowe wyróżnienie nadawane jest osobom za szczególną działalność zawodową, społeczną lub artystyczną, która w sposób znaczący wpływa na rozwój miasta Krasnystaw.

Wyróżnienie "Krasnostawski Laur Gospodarczy" 2007

Laureatem IV edycji konkursu "Krasnostawski Laur Gospodarczy" została firma ENERGOREMONT Sp. z o.o.

Konkurs „Krasnostawski Laur Gospodarczy” ma na celu promowanie najlepszych przedsiębiorstw, wspieranie lokalnej przedsiębiorczości, integrację lokalnych środowisk gospodarczych oraz ułatwienie przedsiębiorstwom zdobycia lepszej pozycji na rynku.